חדשות של הפנימייה:

ההרשמה לשנת הלימודים הבאה בעיצומה

חדשות של הפנימייה:

טקס חלוקת דרגות למגמת משטרה

חדשות של הפנימייה:

ההרשמה לשנת הלימודים הבאה בעיצומה

חדשות של הפנימייה:

הצטרפו אלינו להצלחה

חדשות של הפנימייה:

ההרשמה לשנת הלימודים הבאה בעיצומה

הירשמו ליום ביקור מיוחד בכפר:

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

  תקשוב

  מגמת תקשוב היא מגמה של טכנאי מחשבי PC ורשתות.

  מהו תקשוב?

  "מהפכת התקשורת והמחשבים" משנה את פני החברה כולה. עולם התקשורת והמחשבים מתפתח מרגע לרגע ומתקדם בצעדי ענק אל הלא נודע. תחום ה"תקשוב", המורכב מתקשורת ומחשוב, מאפשר את המהפכה בעולם הטכנולוגי ומקדם אותה שלב אחרי שלב. מערכות המחשב ומערכות התקשורת של היום מוכיחות שהעולם הינו כפר אחד גלובלי שאפשר לנוע בו בצורה וירטואלית ממקום למקום בזמן קצר והחיוניות בתקשורת הינה הכרחית לאנשים פרטים ולארגונים.

  תוכנית הלימודים "מבוא למגמת תקשוב" הינה חלק מהמקצוע "תקשוב" והיא הכרחית להמשך הלימודים במקצוע "תקשוב" . תוכנית לימודים זו מהוה חלק ראשוני והכרחי ללימודי מגמת "תקשוב" על כל יחידות הלימוד שבה.

  תוכנית לימודים זו נועדה להקנות לתלמיד ידע בסיסי לפני כניסתו לעולם ה"תקשוב" והטכנולוגיה ויחד עם זאת לאפשר לתלמיד להכיר גם את עולם הטכנולוגיה וגם להפגישו עם חוקי ונהלי עולם העבודה.

  בתוכנית זו, ירכוש התלמיד מיומנויות אשר ימנפו אותו בעולם התעסוקה ובעולם התעשייה המתפתח.

  המגמה מכשירה את תלמידיה להשתמש בטכנולוגיות מחשוב ותקשורת. התלמידים במגמה לומדים את מקצועות הבסיס לעולם המחשוב, דרך לימוד מערכות תקשורת, מערכות פתוחות, מערכות יישומים גרפיות, מערכות מידע וידע ומערכות קנייניות.

  ההתמחויות במגמה פונות לתחומים הבאים בתקשורת: תחום העוסק בבניות מערכות תקשורת עבור תשתיות תקשוב, מערכות אבטחה, חוות שרתים, הכרת מערכות ההפעלה בתחום הקוד הפתוח וטיפול במערכות אלו (התקנה, אבטחה ותחזוקה).

  התלמידים יכירו את מערכות ההפעלה והתקנת יישומים התואמים את הדרישות.

  המגמה מכשירה את התלמידים להיות אנשי System במערכות התקשוב, אותם בעלי מקצוע אשר מכינים את התשתית ועוסקים בהתקנת המחשב, טיפול בתקלות, חיבור לרשת, התקנת מערכות האבטחה וקשר עם חברות היי-טק הנותנות שירותי System.

  הלימודים כוללים לימודים עיוניים ויישום החומר הנלמד באמצעות עבודה במעבדות תקשורת ומעבדות פירוק והרכבה וירטואליות ופיזיות. על התלמידים להגיש פרויקט במהלך לימודיהם ועבודת גמר בתום הלימודים. התלמידים לומדים עבודה עם מערכות ליצירת רשתות מחשבים ותקשורת וניהול מערכות תקשורת.

  בואו ללמוד בחוויה אחרת

  השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם


   שאלות נפוצות